Audiogrāmatas priekšrocības

Bērni aizvien mazāk vēlas lasīt grāmatas, bet kā panākt, lai uzlabojas vārdu krājums. Lasīšanai ir vairāki pozitīvi aspekti, bet ir vēl citas iespējas, kā pievērst bērna uzmanību, proti, audiogrāmatas.

Klausoties audiogrāmatas, tiek izslēgta cīņa, kāda dažiem, iespējams, ir “dekodējot” vārdus lapā, ļaujot klausītājam to vizualizēt, klausoties. Viņu izpratni palīdz arī balss tonis, akcents, uzsvars un laiks, ko tekstam piešķir profesionāls lasītājs.

Daudzi bērni var palaist garām vitāli svarīgus valodas resursus, un viņu rakstiskā izpausme var neatspoguļot viņu spējas. Grāmatu klausīšanās audio formā var palīdzēt viņiem iegūt ne tikai pilnīgi jaunu pieredzes klāstu, bet arī vārdu krājumu, kas pārsniedz viņu pašu lasīšanas līmeni un ikdienas sarunas, uzlabojot tekošumu un izpratni.

Viņu redzesloks paplašinās, viņi absorbē stāstīšanas struktūru un konvencijas un rada daudz lielāku pārliecību sazināties gan mutiski, gan uz papīra, kas viņu rakstiem sniedz milzīgas priekšrocības. Kad viņi klausoties atklāj grāmatu aizrautību, skolēni vēlas lasīt vairāk nekā mazāk. Ja klausoties viņi seko tekstam, viņu vārdu atpazīšana un lasīšanas ātrums uzlabojas.

Audiogrāmatas veido bērniem būtiskas klausīšanās prasmes

Saskaņā ar Audio izdevēju asociācijas teikto, audiogrāmatas palīdz “veidot un uzlabot tādas vitāli svarīgas rakstpratības prasmes kā tekošās zināšanas, vārdu krājums, valodas apguve, izruna, fonēmiskā izpratne un izpratne – prasmes, kas bieži vien uzlabo lasīšanas rādītājus”. Vai jums ir nepieciešami daži audiogrāmatu ieteikumi bērniem? Dodieties uz lapu Bērni.

Audiogrāmatas palīdz mazināt negatīvo domāšanu

Audiogrāmatas spēj uzlabot mūsu noskaņojumu un izjaukt negatīvās domāšanas modeļus. Psiholoģija šodien atzīmē, ka “tiem, kuri no mums ir pakļauti trauksmei un depresijai. . . klausīšanās, kad kāds cits skan skaļi, var palīdzēt, aizstājot negatīvās domas ar kaut ko citu. ”

Audiogrāmatas palīdz atpūsties mūsu acīm …

Lielākā daļa amerikāņu vairāk nekā septiņas stundas dienā pavada digitālos ekrānus, kas var izraisīt neskaidru redzi, acu sasprindzinājumu un ilgtermiņa redzes problēmas, piemēram, tuvredzību. Papildus tam pētījumi liecina, ka pastāv saistība starp sociālo mediju lietošanu un vientulības un depresijas izjūtu – vēl viens iemesls audio grāmatas ievietošanai un tālruņa nolaišanai.

Proudly powered by WordPress | Theme: Courier Blog by Crimson Themes.