Oriģinālas dāvanas, kas atstās iespaidu

Oriģināla dāvana ir kas tāds, kas pārsteigs dāvanas saņēmēju un noteikti neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, kas iepriecinās ar ko negaidītu un atbilstošu dāvanas saņēmēja vēlmēm. Oriģinālas dāvanas bieži vien ir saistītas ar asām izjūtām, aktīvās atpūtas piedāvājumiem un jaunu lietu izmēģināšanu. Ja tas ir dāvanas saņēmējam aktuāli, tad šajā rakstā noteikti atradīsi noderīgas dāvanas. 

Emocijām bagāts lidojums

Izvēloties dāvanas, ko pasniegt ar dāvanu kartes palīdzību, sniegsi jubilāram pašam iespēju izvēlēties sev piemēroto datumu, kad to izmantot. Tas ir īpaši aktuāli dāvanām, kas ir aktīvās atpūtas piedāvājumi un dažādi piedzīvojumi. 

Ekstrēmām sajūtām lieliski piemērota dāvana ir lidojums ar deltaplānu. Tas ilgst aptuveni 10 minūtes un ļauj lūkoties no putna lidojuma uz visu Rīgas centru, gūstot jaunu perspektīvi. Ekskluzīvāka dāvana ir lidojums ar gaisa balonu. Šis piedzīvojums ilgst veselu stundu, gaisa balons paceļas vairāku simtu metru augstumā un ļauj mierpilni lūkoties uz krāšņo Latvijas dabu. Abas dāvanas ir lieliska izvēle dažādiem svētkiem – gan dzimšanas dienai, gan arī lielākiem svētkiem, kā, piemēram, izlaidumam vai kāzām.

Atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu un Lidojums ar deltaplānu atsauksmes ir noderīgi raksti, kuros ieskatīties pirms lidojuma izbaudīšanas. 

Aizraujošs ceļojums

Vislabākā dāvana svētkos kādam, kam patīk gūt jaunus iespaidus un pieredzi, ir ceļojums. Tas ļaus aizbraukt kādā ilgi gaidītaāpiedzīvojumā un paskatīties, kā cilvēki dzīvot citviet – ar dažādām tradīcijām un ikdienu. Ceļojumu aģentūras dāvanu karte ļaus pieredzēt šādu piedzīvojumu un aizceļot uz jebkuru pasaules malu. Turklāt pēc izvēles – ar autobusu, lidmašīnu vai kruīza kuģi. Tik daudzas iespējas!

Galvenā šīs dāvanas priekšrocība ir tā, ka ceļojumu aģentūra ļauj ceļot bez steigas un satraukumiem. Par visām galvenajām lietām viņi parūpēsies, lai dāvanas saņēmējam sniegtu pēc iespējas labāku ceļojuma pieredzi.

Mierpilna atpūta

Ja tomēr dāvana tiek meklēta kādam, kam nav laika ceļot un nepatīk ekstrēmas sajūtas, vienmēr izdevusies dāvana ir atpūta. Katram ir nepieciešama kvalitatīva un pilnvērtīga atpūta, ko izbaudīt pa vidu visiem darbiem un steigas pilnajai ikdienai.

SPA atpūta Latvijā ir ļoti daudzveidīga. SPA atpūta iekļauj dažādas masāžas, nomierinošas procedūras, baseinus un pirtis utt. Jebkuram piemērots vismaz viens atpūtas veids, kas ļaus atjaunot enerģiju un atgūt spēkus. Sajusties labi gan iekšēji, gan ārēji.

Ja ikdiena ir gana aizņemta un izbraucieniem ārpus lielpilsētas nav laika, tad laba izvēle ir arī SPA centri Rīgā. Tie ir pašā pilsētas centrā, tomēr spēj sniegt relaksējošu atpūtu, gardas maltītes restorānos un elpu aizraujošus skatus ar Rīgas panorāmu. 

Efektīvākai ikdienai

Oriģināla dāvana ne vienmēr nozīmē kāds piedzīvojums vai aktivitāte. Oriģināla dāvana var būt arī kas praktisks un noderīgs.

Viena laba dāvanas ideja ir ūdens pudele. Daudzreiz lietojama ūdens pudele kalpos ilgi un dāvanas saņēmējam atbilstoša ūdens pudele palīdzēs arī rūpēties par savu veselību ikdienā un treniņos. Tā ir lieliska dāvana vīrietim, kas būs vienmēr līdzi un atgādinās padzerties. Vīriešiem jo īpaši ir svarīgi dienas laikā izdzert daudz ūdens, jo viņiem ieteicamais ūdens apjoms ir lielāks.

Laba izvēle ir arī termokrūze vasarīgām dārza ballītēm vai izbraucieniem ar mašīnu. Gan vasarā, gan ziemā krūze saglabās nepieciešamo temperatūru vairāk kā 12 stundu garumā. Ērti un praktiski. Ūdens pudeles dāvanu karte ļaus dāvanas saņēmējam iegādāties to, kas pašma visvairāk nepieciešams. 

Sportistam gan varētu noderēt kādi gadžeti, kas atvieglos viņa treniņus un ikdienu. Bluetooth austiņas ir ērts veids, kā kustībā klausīties mūziku un bez problēmām justies motivētam. Savukārt Garmin pulkstenis ir lielisks gadžets ar daudzām noderīgām funkcijām. Tā ir lieliska dāvana aktīvam vīrietim, kas seko līdzi savam progresam, treniņu gaitai un veselībai.

Restorāna apmeklējums gardēdim

Uzaicinājums uz restorānu vai kafejnīcu ir ierasts žests, lai satiktos, labi pavadītu laiku un gardi pavakariņotu. Tomēr ar dāvanu kartes palīdzību šo iespēju var arī uzdāvināt svētkos. Tādā veidā dāvanas saņēmējs iegūs jauku apsveikumu un pats varēs izvēlēties, kad restorānu apmeklēt un ko paņemt līdzi. 

Dāvanu karte restorānā ir lielisks veids, kā pārsteigt un atstāt labu iespaidu. Balstoties uz izvēlēto restorānu, tā ēdienkarti un kopējo atmosfēru, iespējams dāvanu atbilstoši piemeklēt jebkuram. Gan priekšniekam un kolēģim, gan arī draugiem un vecākiem. Ieskaties rakstā TOP restorāni, lai izvēlētos labāko.

Ja tomēr dāvanas saņēmējam pašam patīk gatavot un atklāt jaunas garšas kulinārijas eksperimentu laikā, tad viņam noderēs svaigas gaļas piegāde. Pašmāju vietējais ražotājs Gaļas Piegāde Jums piegāda svaigu cūkgaļu un jaunlopa gaļu, kā arī jau gatavas šašlika marinādes, cīsiņus un dažādus žāvējumus. Lieliska dāvana pavāram! 

Skaistumlietas priekam

Oriģināla dāvana sievietei, kas noteikti pārsteigs un iepriecinās, ir kāda skaista rotaslieta. Taču ne parasta rotaslieta, kas viņai jau ir. Meklējot oriģinālu dāvanu, jāatrod kas skaists un unikāls. Viena no šādām dāvanām ir rokassprādze ar gravējumu no Swarovski kristāliem. Tā ir mirdzoša un eleganta, savukārt personalizētais gravējums ļaus dāvanas saņēmējai juties īpašai.

Lai padarītu dāvanas prieku vēl jaukāku un mīļāku, ieskaties rakstā Akmeņu apraksti. Tajos iespējams piešķirt katram akmenim dažādu nozīmi un sakombinēt rokassprādzi ar lieli nozīmi. Lai uzzinātu vairāk par Swarovski kristāliem, iesakām izlasīt interesanto rakstu Swarovski ražotne

Lai izdodas atrast aizraujošas, oriģinālas un praktiskas dāvanas vīrietim, sievietei, draugiem un ģimenei!

Citas labas dāvanu idejas meklē šeit – Ziemassvētku dāvanas.